Projekty ogrodów

Państwa marzenie o przepięknym i doskonałym ogrodzie nareszcie może się urzeczywistnić. Wiemy, że zakładanie ogrodu nie należy do prostych czynności, dlatego oferujemy swoją pomoc. Nasza doświadczona kadra ma za sobą licznie udane projekty i nadal mierzy się z kolejnymi wyzwaniami. Stawiamy na oryginalny i spersonalizowany projekt dla każdego klienta. Projekty ogrodów tworzymy w niezwykle estetyczny i dokładny sposób. Z pomocą naszych specjalistów stworzą Państwo ogród marzeń, odświeżą wygląd nieruchomości oraz ożywią poszczególne miejsca na działce. Zwracamy dużą uwagę na jakość kwiatów, drzew i krzewów, ponieważ od tego zależy wygląd oraz funkcjonalność naszego ogrodu. Sprawdzamy glebę oraz nasłonecznienie działki, aby poprawnie dobrać i usytuować roślinność.

Wyjątkowy ogród w zasięgu ręki!

Projekty ogrodów podzielone są na kilka etapów. Łączą w sobie precyzję i funkcjonalność. Bierzemy pod uwagę oczekiwania klienta. Mamy świadomość tego, jak trudnym zadaniem jest łączenie ładu i estetyki. Zapewniamy szeroki zakres usług, które zaczynają się od rozmowy i dokładnego prześledzenia miejsca, w którym zakładany będzie ogród, a kończą na realizacji i dopracowaniu każdego szczegółu.

Kraków oraz okolice nie są jedynym terenem, na którym nasza firma świadczy usługi. Ułatwia to oferta projektów online dla klientów, którzy mieszkają w odległości powyżej 100 kilometrów od Krakowa. Projekty ogrodów wykonywane za pośrednictwem drogi elektronicznej obejmują zniżkę 10 %.

Słuchamy potrzeb klienta

Oferujemy szereg rozwiązań i udogodnień, które odpowiadają na potrzeby klienta. Zwracamy uwagę na każdy etap realizacji, ponieważ najmniejszy szczegół może zadecydować o efekcie wspólnej pracy. Projekty ogrodów stają się coraz bardziej popularne, dlatego warto zaufać specjaliście, który spojrzy na miejsce świeżym i doświadczonym okiem. Podejmij współpracę z naszą firmą i ciesz się cudownym ogrodem przez długie lata.

Zrujnowana działka, zaniedbany taras, stara altana czy zarośnięty skalniak zamienią się w tętniące życiem miejsca pełne harmonii i kolorów. Niepowtarzalny ogród zachęci do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dostarczy satysfakcji na długie lata oraz zapewni bezpieczne miejsce zabaw dla dzieci. Nasza galeria przedstawia niektóre projekty ogrodów, które udało nam się dotychczas zrealizować. Każdą powierzchnię potrafmy zagospodarować w odpowiedni sposób, tak aby kompozycja zgrywała się z praktycznym wykorzystaniem przestrzeni. Przekształcamy puste powierzchnie w magiczne i wyjątkowe miejsca, które spełnią Twoje pragnienia i zaskoczą znajomych.


Copyright © 2015 All Rights Reserved. | strona zrealizowana przez lukedi.pl