Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz jest naszą życiową pasją, więc jeśli szukasz pomocy w aranżacji swojego domu lub mieszkania, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wszystkie projekty tworzymy z indywidualnym podejściem do Państwa potrzeb, stawiając na kreatywność i oryginalność. Każdy nasz projektant wnętrz zwraca uwagę przede wszystkim na Państwa gust, wskazówki i wymagania. Wszystko po to, byście mogli Państwo cieszyć się niepowtarzalnym wnętrzem, dopasowanym do swoich potrzeb i oczekiwań. Projektujemy wnętrza od rzutów podłóg i sufitów zaczynając, na rozmieszczeniu mebli oraz doborze dodatków i oświetlenia, kończąc. Zawsze stwarzamy realistyczne wizualizacje, aby mogli Państwo na bieżąco śledzić zmiany i weryfikować proponowane pomysły z Państwa poczuciem estetyki. To daje gwarancję stworzenia idealnego wnętrza z Państwa marzeń.

Jak wygląda proces projektowy?

Oferujemy szeroki zakres usług w aranżacji wnętrz mieszkalnych i użytkowych, z indywidualnym podejściem do każdego projektu. Staramy się jak najlepiej poznać Państwa oczekiwania i potrzeby, aby tworzone wnętrze było ich idealnym odzwierciedleniem. Dla najwyższej jakości świadczonych usług, współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi ekipami o bogatym doświadczeniu. Współpracując z naszą firmą, mogą Państwo skorzystać ze zniżek w większości salonów z wyposażeniem wnętrz, a także u wykonawców.
Odległość nie ma dla nas znaczenia, dlatego podejmiemy się każdego wyzwania w Krakowie, Warszawie i Katowicach. Cały proces powstawania projektu składa się ze spotkania, wspólnego tworzenia projektu koncepcyjnego, jego wizualizacji oraz kompleksowej realizacji.

PROJEKT KONCEPCYJNY

Jest on tworzony w oparciu o otrzymany od Państwa projekt budowlany lub inwentaryzację wykonaną przez naszych specjalistów.

Jego powstanie zawsze jest wynikiem dokładnej rozmowy z Państwem dla ustalenia preferencji odnośnie estetyki i charakteru wnętrza. Przy tworzeniu planu koncepcyjnego, bierzemy pod uwagę ustalony przez Państwa budżet na realizację projektu. Już na tym etapie tworzymy wizualizacje komputerowe planowanych aranżacji.

PROJEKT WYKONAWCZY

To kolejny krok procesu projektowego, tworzony na podstawie dopracowanego i zatwierdzonego planu koncepcyjnego.

Składa się z dokładnych rysunków technicznych, których ilość i zakres jest ustalany w oparciu o Państwa indywidualne preferencje co do liczby detali oraz powierzchni projektowanych wnętrz.

Projekt wykonawczy może zawierać:

 • rzuty sufitów i podłóg,
 • plan rozlokowania urządzeń elektrycznych,
 • rozmieszczenie mebli stałych, takich jak kuchnia i wbudowane garderoby, oraz mebli ruchomych,
 • obraz każdej ze ścian z przekrojami, z określeniem kolorystyki, okładzin, mebli oraz dodatkowych elementów dekoracyjnych,
 • plan oświetlenia oraz informacje o pozostałych elementach wyposażenia elektrycznego,
 • szczegółowy projekt kuchni i łazienki,
 • obrazowe i realistyczne wizualizacje,
 • kosztorys wraz z wykazem rodzajów i ilości materiałów oraz elementów wyposażenia wnętrz.

NADZÓR AUTORSKI

Jest on jednym z ważniejszych elementów, niezbędnym w trakcie realizacji projektu. Nieustannie czuwamy nad prawidłowym przebiegiem prac, co daje Państwu pewność poprawnej realizacji wspólnie stworzonego projektu.

Najważniejsza jest dla nas Państwa satysfakcja!

Masz pytania? – napisz do nas!

Projektowanie on-line

Dla osób zamieszkujących w odległości powyżej 100 kilometrów od Krakowa, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Możemy stworzyć dla Państwa projekt on-line, za pośrednictwem poczty elektronicznej, ze zniżką w wysokości 10%. Dla rozpoczęcia współpracy, wystarczy napisać do nas na adres biuro@ogrodyiwnetrza.pl i przesłać następujące informacje:

 • rzut pomieszczeń z informacją o wymiarach i mediach,
 • fotografie pomieszczeń,
 • pomysły, mogące ułatwić dalszą współpracę,
 •  wypełnioną ankietę kliknij, aby pobrać

Wstępną wycenę otrzymasz już w ciągu 3-ch dni roboczych!

Masz pytania? – napisz do nas

Copyright © 2015 All Rights Reserved. | strona zrealizowana przez lukedi.pl